„Sophistique“

Grožio salonas

Kviečiame pasimėgauti ir maloniai praleisti laiką grožio salone „Sophistique“, kuris įsikūręs viešbutyje „Atrium“. Mes pasirūpinsime Jūsų grožiu bei įvaizdžiu.

Salone dirba patyrę grožio srities specialistai: kirpėjai, šukuosenų meistrai, kosmetologai, vizažistai, manikiūro ir pedikiūro specialistai. Salono meistrai dalyvauja įvairiuose seminaruose, gilina žinias ir domisi grožio srities naujovėmis. „Sophistique“ salone dirbame su pripažinta ir gerai vertinama kosmetika, plaukų bei nagų priežiūros priemonėmis.

Grožio salone „Sophistique“ teikiamos paslaugos:

Kirpimas. Mūsų grožio salonas teikia kokybiškas, profesionalių meistrų atliekamas kirpimo paslaugas.  Vadovaudamiesi naujausiomis kirpimo tendencijomis ir kiekvieno kliento poreikiais, kuriame madingus kirpimus, derančius prie kliento veido bruožų.

​Šukavimas. Pasirūpinsime Jūsų įvaizdžiu prieš šventę, vakarėlį ar ypatingą progą.

Dažymas. Grožio salonas „Sophistique“ naudoja tik ypač kokybiškus plaukų dažus.

Makiažas. Paryškinsime Jūsų individualų grožį, bei pabrėšime veido bruožų unikalumą. Pasirūpinsime Jūsų įvaizdžiu prieš šventę, ar ypatingą progą.

Manikiūras. Salono meistrės atlieka ne tik klasikinį manikiūrą, bet teikia ir nagų priauginimo, bei nagų dailės paslaugas.

​Išsamų teikiamų paslaugų sąrašą rasite salono Sophistique kainininke.

Daugiau informacijos apie paslaugas suteiksime telefonu:

Tel: 370 6 377 27 74

Darbo laikas:

Pirmadenis – Penktadienis 9 – 20 val.

Šeštadienis – Sekmadienis 9 – 18 val.

Atrium